Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
GRzesiek napisał:
Bydgoszcz w marcu obsłużył 23000 pasarzerów przy 450 operacjach lotniczych - lublin 11000 pasrzerów przy 100 operacjach - więc sie nie wypowiadajcie że jest tak żle A tak pozatym jak by nikt niechciał latać to nie doszły bu od 1 kwietnia dodatkowe loty do Londyny i Dablina - tam też ktoś myśli i powietrza by nie wozili
http://www.rynekinfr...-na-plusie.html na potwierdzenie moich słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też chciałam się polecieć, ale niestety niczego nie udało mi się dowiedzieć na temat organizacji wyjazdu do Rzymu - ani w porcie ani nigdzie. Zrezygnowałam dwa razy, raz na inauguracje pontyfikatu, drugi raz z majówki, a szkoda byłoby ze mną kilka osób. To tak wygląda jakby specjalnie ktoś podawał informacje licząc, że wyloty nie dojdą do skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe - Wam lubelakom nie potrzebne lotnisko. Tam i tak tylko raz na tydzień może jakiś samolot wylądować, bo wszyscy piloci wolą lądować w Rzeszowie albo w Wa-wie. Lepiej to zaorać i buraki posadzić a z tego klepiska i tak nikt nie odleci bo to się nie nadaje do użycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź prostaku popatrz na swoją wieś, dziwne iż czytasz strony innych miast i masz na to czas widać nie posiadasz przyjaciół oraz innych zainteresowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do Rzeszowa - można polecieć m. in. do: Barcelony Birmingham Bristolu Frankfurtu Glasgow Manchesteru ... U nas lądują: LOT Eurolot Lufthansa ... http://www.rzeszowairport.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko spokój ,rozwaga i solidarność mieszkańców regionu pozwoli na powolny rozwój lubelskiego lotniska -2.Wymienić część kadry lotniska nieudolnych ,lub dać im szanse Nauki???.3. Budowa szerokiego dobrego dojazdu do lotniska z kilku regionów .4.Rozbudowa lotniska i Cargo 5. .Najważniejsze żeby powstał system ILS najlepiej 2 ?.Nie wszystkie lotniska miały dużą ilość pasażerów ,i proszę normalnych potencjalnych pasażerów aby się nie obrażali byle nie wygodami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów a co to takiego ? Starer lotnisko poradzieckie hłopkom zostało i szpanują !!! Zaoraja to niedługo jak całe podkarpacie, tam nic nie ma bida z nendzą. Za 10 lat to Lubelacy tam na safari bedą jeździć. Zazdrość buraków zżera i tyle - cześć Lublin wita Wieś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośc napisał:
Też chciałam się polecieć, ale niestety niczego nie udało mi się dowiedzieć na temat organizacji wyjazdu do Rzymu - ani w porcie ani nigdzie. Zrezygnowałam dwa razy, raz na inauguracje pontyfikatu, drugi raz z majówki, a szkoda byłoby ze mną kilka osób. To tak wygląda jakby specjalnie ktoś podawał informacje licząc, że wyloty nie dojdą do skutku.
Spisek!!!!!!! Antypolski spisek! Komisję śledczą trzeba powołać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Spisek!!!!!!! Antypolski spisek! Komisję śledczą trzeba powołać!
Nic to nie da . TUSK musi odejść.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeszów tam to dopiero jest obsługa granatem oderwana od pługa plus discopo w taxi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nie wiadomo kto na lotnisku te wszystkie nieudane akcje organizuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaniak z lb napisał:
Tylko spokój ,rozwaga i solidarność mieszkańców regionu pozwoli na powolny rozwój lubelskiego lotniska -2.Wymienić część kadry lotniska nieudolnych ,lub dać im szanse Nauki???.3. Budowa szerokiego dobrego dojazdu do lotniska z kilku regionów .4.Rozbudowa lotniska i Cargo 5. .Najważniejsze żeby powstał system ILS najlepiej 2 ?.Nie wszystkie lotniska miały dużą ilość pasażerów ,i proszę normalnych potencjalnych pasażerów aby się nie obrażali byle nie wygodami ?
a ten znowu cargo ! w Polsce drogą lotniczą przewozi się śladowe ilości towarów . ponad 80 % z 3 portów w Świdniku będziemy węgiel z Bogdanki może wozić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
" nieudolność rozmów z Lufthansą czy Eurolotem " . dobre. to linia i względy ekonomiczne decydują o wejściu na nową trasę ( nie destynacje !!! ) a nie osobisty wdzięk i zdolności argumentacji prezesa muszyńskiego. jak pamiętam wywiad z ubiegłego roku z dyrektorem Lufthansy na Polskę, nie przewidywał jakichś nowych połączeń. no i tego się trzymajmy. Eurolot córka Lotu , jak matka chyba nie jest w na tyle dobrej kondycji finansowej, żeby dopłacać do spełniania zachcianek garstki osób do
Mam gdzieś te względy ekonomiczne i żygać mi się chce jak to słyszę. Po to się buduje lotnisko, żeby region się rozwijał, a mieszkańcy tego regionu mieli zapewnioną komunikację ze światem, a nie raptem zadowolili się jakimiś dwoma połączeniami z Londynem i Oslo. Jak się szanownemu panu dyrektorowi Lufthansy nie podoba latanie z Lublina do Frankfurtu bo mu się rachunek ekonomiczny nie zgadza to niech zwija manatki i zabierze się za handel papierem toaletowym na bazarze, wtedy ekonomia mu wyjdzie na plusie, bo ludzie do toalety chodzą codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszowiak napisał:
Zapraszamy do Rzeszowa - można polecieć m. in. do: Barcelony Birmingham Bristolu Frankfurtu Glasgow Manchesteru ... U nas lądują: LOT Eurolot Lufthansa ... http://www.rzeszowairport.pl
No właśnie u Was w Rzeszowie jakoś można i każdemu rachunek ekonomiczny się zgadza, tylko w tym Lublinie wszystkie inwestycje to jakiś niewypał i każdy widzi problem, żeby region się rozwijał. Cóż z tego, że mamy te lotnisko, skoro działa ono na pół gwizdka, bo dyrektorom Lufthansy i Eurolotu, czy też innych linii nie opłaca się latać do Lublina, bo zza swoich wypasionych biurek nie dostrzegają faktu, że Lublin też chce i może, a jedynie najważniejsze są cyferki na monitorach, byle by były na plusie. Kluczem do sukcesu jest dzisiaj to, żeby być otwartym na klienta i oferować szeroki wachlarz możliwości (czytaj gęstą siatkę połączeń), a nie przykładowo wybudować hipermarket i sprzedawać w nim jedynie bułki i masło, bo z góry wiadomo, że to będzie niewypał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyli nie wiadomo kto na lotnisku te wszystkie nieudane akcje organizuje ?
Za tym akurat stoi kuria metropolitarna,ale nawiedzone dewoty,zapewne na zlecenie podnosza lament,że port lotniczy albo przewoźnik im nie sfinansował wycieczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko Lóblin to pasmo sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wam w Lublinie lotnisko, ja i tak nie ma kto z niego korzystać. Chyba ze helikopterem ktoś poleci do Lubartowa albo do Krasnegostawu. Zaorać, buraki wysiać, przynajmniej będzie pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Mam gdzieś te względy ekonomiczne i żygać mi się chce jak to słyszę. Po to się buduje lotnisko, żeby region się rozwijał, a mieszkańcy tego regionu mieli zapewnioną komunikację ze światem, a nie raptem zadowolili się jakimiś dwoma połączeniami z Londynem i Oslo. Jak się szanownemu panu dyrektorowi Lufthansy nie podoba latanie z Lublina do Frankfurtu bo mu się rachunek ekonomiczny nie zgadza to niech zwija manatki i zabierze się za handel papierem toaletowym na bazarze, wtedy ekonomia mu wyjdzie na plusie, bo ludzie do toalety chodzą codziennie.
no chyba cię pogięło ! co bierzesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
No właśnie u Was w Rzeszowie jakoś można i każdemu rachunek ekonomiczny się zgadza, tylko w tym Lublinie wszystkie inwestycje to jakiś niewypał i każdy widzi problem, żeby region się rozwijał. Cóż z tego, że mamy te lotnisko, skoro działa ono na pół gwizdka, bo dyrektorom Lufthansy i Eurolotu, czy też innych linii nie opłaca się latać do Lublina, bo zza swoich wypasionych biurek nie dostrzegają faktu, że Lublin też chce i może, a jedynie najważniejsze są cyferki na monitorach, byle by były na plusie. Kluczem do sukcesu jest dzisiaj to, żeby być otwartym na klienta i oferować szeroki wachlarz możliwości (czytaj gęstą siatkę połączeń), a nie przykładowo wybudować hipermarket i sprzedawać w nim jedynie bułki i masło, bo z góry wiadomo, że to będzie niewypał.
śmieszne i dziecinne są takie pretensje, że np. Lufthansa nie chce latać do Świdnika. to linia decyduje gdzie chce latać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowiedziałam się we środę 3 kwietnia o planowamym kursie do Rzymu i na drugi dzień poinformowałam o tym znajomego włocha pracującego w Świdniku. On o tym nie wiedział (jak pracuje marketing skoro wiadomo że PZL kupili włosi, po sąsiedzku z lotniskiem) miał poinformować rodaków w pracy, i co teraz nim się wieść rozeszła, to Lotnisko się wycofało? Ogłoszenie na stronie lotniska to zamało, a gdzie informacje w prasie lokalnej? O IKEI której jeszcze nie ma to wiadomość jedna za drugą. Szkoda bo u nas ciagle zimno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...